Obchodní podmínky

William Shakespeare v překladu Jiřího Joska: dialogy, monology, citáty, sonety, knihy, filmy, divadelní představení...

Obchodní podmínky

Obecná ustanovení: Webový obchod Nakladatelství Romeo, provozovatel Nakladatelstvi Romeo s.r.o., IČ: 07381051 (dále jen prodávající). Prodávající se zavazuje dodat kupujícímu zboží, které je předmětem objednávky.

Cena zboží: Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH a bez dopravy. Ta je připočtena v závěru objednávky dle vybraného způsobu dopravy. Ceny za služby České pošty jsou osvobozeny od DPH, tudíž na faktuře bude cena za poštovné uváděna zvlášť a to bez vyčíslení DPH.

Ochrana osobních údajů: Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Kupující souhlasem se všeobecnými obchodními podmínkami dává souhlas s evidencí a zpracováním jeho osobních údajů. Veškeré údaje získané od zákazníků jsou užívány výhradně pro vnitřní potřebu obchodu a nejsou poskytovány třetím osobám. 

Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Data jsou uchovávána a nejsou sdílena s aplikacemi třetích osob. Zároveň se prodávající zavazuje k tomu, že odstraní z databáze již registrované uživatele, a to i bez udání důvodu, pokud to bude jejich přání.

Reklamace, záruka vrácení peněz: Podle zákona můžete do 14 dnů od převzetí zboží odstoupit od smlouvy a požadovat vrácení peněz. Kontakt pro reklamace: +420732817626. Spolu s knihou přibalte útržek z dobírkové nebo balíkové poukázky. Knihu zašlete na adresu:

Nakladatelství Romeo, Pod Bání 21, 180 00 Praha 8

Závěrečná ustanovení: Nákupní řád nabývá účinnosti dne 1. března 2018.

 
© Nakladatelství ROMEO 2018 Česká republika. Obchodní podmínky, Jak nakupovat
Web vytvořil hudym.com
Nahrávám...
 
 
Zavřit